KONTAKT

AVENTI AB

Genom skräddarsydda helhetskoncept gör vi passionerade upplevelser som stärker er företagskultur och ert varumärke. Vi skapar glädje och gemenskap genom engagerade möten och events som går rakt in i hjärtat och ger minnen för livet.

Borås

AVENTI AB
ARMBÅGAVÄGEN 3
506 30 BORÅS
info@aventi.se
033-430 04 04

Anna Filipsson

Anna Filipsson

VD

0706-452075 anna@aventi.se
Tord Björkquist

Tord Björkqvist

Personalchef

0706-452054 tord@aventi.se
Lotta Nyström

Lotta Nyström

Säljcoach

0706-452078 lotta@aventi.se
Inger Magnusson

Inger Magnusson

Säljare

0706-452035 inger@aventi.se
Åsa Porshall

Åsa Porshall

Säljare

0706-452091 asa@aventi.se
Jonas Hagberg

Jonas Hagberg

PERSONAL/UTRUSTNING

0706-452179 jonas@aventi.se
Emma Wilsson

Emma Wilsson

SÄLJARE/PROJEKTLEDARE

0706-452080 emma@aventi.se
Maria Lindh

Maria Lindh

Projektledare

076-1441309 maria@aventi.se

Stockholm

AVENTI AB
c/o CONVENDUM
VASAGATAN 16
111 20  STOCKHOLM

info@aventi.se
08- 28 88 70

Emma Wilsson

Emma Wilsson

SÄLJARE/PROJEKTLEDARE

0706-452080 emma@aventi.se

Göteborg

AVENTI AB
c/o CONVENDUM
KUNGSPORTSAVENYN 21
411 36 GÖTEBORG

info@aventi.se
031-23 21 11

Anna Olbers

Anna Olbers

Regionchef Göteborg

0709-300646 anna.olbers@aventi.se

Styrelse

Bosse Edvinsson

Styrelseordförande

Anna Filipsson

Ledamot

Joakim Bank

Ledamot

Tord Björkqvist

Ledamot

Catrin Wirfalk

Ledamot

Jonas Sagner

Ledamot