KONTAKT

AVENTI AB

Genom skräddarsydda helhetskoncept gör vi passionerade upplevelser som stärker er företagskultur och ert varumärke. Vi skapar glädje och gemenskap genom engagerade möten och events som går rakt in i hjärtat och ger minnen för livet.

Borås

AVENTI AB
ARMBÅGAVÄGEN 3
506 30 BORÅS
info@aventi.se
033-430 04 04

Anna Filipsson

Anna Filipsson

VD

0706-45 20 75 anna@aventi.se
Tord Björkquist

Tord Björkqvist

HR

0706-45 20 54 tord@aventi.se
Lotta Nyström

Lotta Nyström

SÄLJARE

0706-45 20 78 lotta@aventi.se
Åsa Porshall

Åsa Barrstrand

Säljare

0706-45 20 91 asa@aventi.se
Inger Magnusson

Inger Magnusson

Säljare

0706-45 20 35 inger@aventi.se
Jonas Hagberg

Jonas Hagberg

PERSONAL/UTRUSTNING

0706-45 21 79 jonas@aventi.se
Emma Wilsson

Emma Wilsson

PROJEKTLEDARE

0706-45 20 80 emma@aventi.se
Maria Lindh

Maria Lindh Ekman

Projektledare

0761-44 13 09 maria@aventi.se

Tobias Ekelund

Art Director

0706-45 20 64 tobias.ekelund@aventi.se

Göteborg

AVENTI AB
ÅVÄGEN 24
412 51 GÖTEBORG

info@aventi.se
031-23 21 11

maria eriksson säljare Aventi AB Göteborg

Maria Eriksson

Säljare

0708-64 09 89 maria.eriksson@aventi.se
Hedvig Adolfsson Aventi Ab Göteborg

Hedvig Adolfsson

Säljare

0761-63 38 99 hedvig.adolfsson@aventi.se

Stockholm

Åsa Porshall

Åsa Barrstrand

Säljare

0706-45 20 91 asa@aventi.se

Styrelse

Bosse Edvinsson

Styrelseordförande

Anna Filipsson

Anna Filipsson

Ledamot

Joakim Bank

Ledamot

Tord Björkquist

Tord Björkqvist

Ledamot

Catrin Wirfalk

Ledamot

Jonas Sagner

Jonas Sagner

Ledamot