KONTAKT

AVENTI AB

Genom skräddarsydda helhetskoncept gör vi passionerade upplevelser som stärker er företagskultur och ert varumärke. Vi skapar glädje och gemenskap genom engagerade möten och events som går rakt in i hjärtat och ger minnen för livet.

Julia Olofsson

KOORDINATOR

076-3177066 julia.olofsson@aventi.se

Emelie Hedelin

PROJEKTLEDARE

070-5439866 emelie.hedelin@aventi.se

Anna Persengård

PROJEKTLEDARE

073-3015316 anna.persengard@aventi.se

Jessica Knutson

PROJEKTLEDARE

076-8155310 jessica.knutson@aventi.se

Inger Magnusson

SÄLJARE

070-6452035 inger.magnusson@aventi.se
Lotta Nyström

Lotta Nyström

SÄLJARE

070-6452078 lotta.nystrom@aventi.se

Anton Svensson

PERSONALANSVARIG

076-7865785 anton.svensson@aventi.se

Jonas Hagberg

AKTIVITETSANSVARIG

070-6452179 jonas.hagberg@aventi.se